Eline De Clercq

Homesick Tea Gathering - Kapinga Joséphine Muela Kabeya & Eline de Clercq

Praktisch


Chambres d'O 2026

Bij Solvejg

Homesick Tea Gathering ontstond uit de gedeelde liefde voor natuur en uit een gesprek tussen Kapinga Joséphine Muela Kabeya en Eline De Clercq. Ze verzamelden theeën en de verhalen van mensen die deze meegebracht hadden, vaak uit heimwee naar hun thuisland. Tijdens het verdiepen in dit ritueel beseften ze dat het niet hun eigen vondst was, maar een universeel gebruik dat in veel niet-westerse culturen nog springlevend is - én dat tegelijk doet denken aan het vertrouwde koffiemoment bij onze grootouders. Zo wordt het een eenvoudig, toegankelijk ritueel, dat niemand toebehoort en waarin iedereen zich kan herkennen.

KOOP JE TICKETS MET KORTING

Kom je naar 4 of meer voorstellingen kijken? 

Koop dan hier je tickets met 10% korting! 

 

WERKWIJZE

Vul eerst je gegevens in, daarna krijg je een totaaloverzicht van de voorstellingen waar je jouw keuzes kan aanklikken. Bij betaling wordt automatisch een korting van 10% verrekend op jouw totaalbedrag. 

Wil je meerdere tickets voor één voorstelling? Maak dan per deelnemer een abonnement aan.

duur
60'
inclusief
Theedegustatie
partners CDO

Chambres d'O is een organisatie van KAAP, TAZ, kleinVerhaal, De Grote Post en met steun van 't Kadaster, Kunstacademie aan Zee en Conservatorium aan Zee