Op de laatste Hear, Here sessie van 2024 nodigen we niemand minder dan zangeres en pianiste An Pierlé uit, samen met haar man Koen Gisen. De gevierde zangeres stond reeds op grote (festival)podia in binnen- en buitenland met haar integere indie pop en singer-songwriter repertoire. Haar debuut 'Mud Stories' uit 1999 mag intussen gerust Belgisch muziekerfgoed worden genoemd. Achter de schermen en vooral achter de knoppen is muzikant en producer al jaren verantwoordelijk voor de unieke sound van heel veel Belgische groepen.
Enkele jaren geleden richtten ze samen het An Pierlé Quartet op, een liefdesbetuiging aan de open geest van jazzmuziek. Ze lieten zich hiervoor assisteren door de twee jonge jazzleeuwen van schntzl: Hendrik Lasure en Casper Van De Velde. Na een eerste plaat 'Wiga Waga' bij W.E.R.F. records komen ze in februari 2025 op de proppen met een gloednieuw album.
Pay what you can
Voor deze activiteit bepaal je zelf hoeveel je kan betalen. Als je een hogere ticketprijs betaalt, dan maak je het mogelijk dat anderen minder betalen. Zo dragen de sterkste schouders de zwaarste lasten en maken we kunst en cultuur toegankelijk voor zoveel mogelijk mensen.