Angela Al Souliman

Cinemaximilaan, Angela Al Souliman - Cheers!

Praktisch

Chambres d'O 2025

Bij Muriel

We kijken samen met regisseur Angela Al-Souliman naar haar kortfilm Cheers!. Na de film is er tijd voor een nagesprek met Al-Souliman.

Gerealiseerd onder de begeleiding van Béla Tarr tijdens een workshop bij Cinemaximiliaan in 2018, belicht Cheers! de moeilijkheden van communicatie tussen twee mensen uit verschillende culturen met verschillende herinneringen. Is de liefde tussen een Syriër en een Europeaan sterk genoeg om de kloof tussen hen te overbruggen?

 

Praktisch 

  • Taal: Engels
  • Ondertiteling: Nederlands en Frans

KOOP JE TICKETS MET KORTING

Kom je naar 4 of meer voorstellingen kijken? 

Koop dan hier je tickets met 10% korting! 

 

WERKWIJZE

Vul eerst je gegevens in, daarna krijg je een totaaloverzicht van de voorstellingen waar je jouw keuzes kan aanklikken. Bij betaling wordt automatisch een korting van 10% verrekend op jouw totaalbedrag. 

Wil je meerdere tickets voor één voorstelling? Maak dan per deelnemer een abonnement aan.

duur
60'
partners cdo

Chambres d'O is een organisatie van KAAP, TAZ, kleinVerhaal, De Grote Post, Kunstacademie aan Zee en Conservatorium aan Zee